Profilaktyka Zintegrowana w Młodzieżowych Ośrodkach Socjoterapii i Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych – konferencja online

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na konferencję online, która odbędzie się 27 kwietnia 2021 r. za pośrednictwem platformy Zoom. Na wydarzeniu poruszone zostaną tematy związane z profilaktyką w MOSach i MOWach, trudnościach związanych z pracą wychowawczą i terapeutyczną, możliwościach wspierania pracy MOSów i MOWów poprzez profilaktykę zintegrowaną oraz porozmawiamy o wypracowanych narzędziach wspierania rozwoju młodzieży, m.in. programie Archipelag Skarbów.

Konferencja będzie okazją do integracji środowiska i podzielenia się innowacjami wprowadzanymi przez poszczególne ośrodki (czyli opracowania banku dobrych praktyk) oraz do wypracowania wspólnych najważniejszych celów do dalszego doskonalenia placówek.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy m.in. Ministra dr. Marcina Romanowskiego, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Zapraszamy do rejestracji zgłoszeń poprzez elektroniczny formularz rekrutacji do 20 kwietnia 2021 roku. Na konferencję można rejestrować się za pomocą formularza. Link do rejestracji znajduje się poniżej:

Każdy uczestnik otrzyma elektroniczne zaświadczenie o udziale w konferencji (warunkiem otrzymania zaświadczenia będzie udział w wydarzeniu).

Z agendą wydarzenia można zapoznać się pod tym linkiem.

Konferencja odbędzie się się 27 kwietnia 2021 r. od godz. 9:30 do 13:30 za pośrednictwem platformy Zoom. Link do wydarzenia wysłany zostanie do uczestników, którzy zarejestrowali się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Zapraszamy!

Oddzielna strona poświęcona konferencji znajduje się pod linkiem: mlodziezowe-osrodki.ipzin.org