Rejestracja szkoły do programu
NAWIGACJA W KAŻDĄ POGODĘ

To jest formularz, poprzez który mogą Państwo zgłosić swoją placówkę do szkolnej inicjatywy profilaktycznej Nawigacja w każdą pogodę.

Szanowni Państwo, w dniach 6-22 lutego formularz zgłoszeniowy dla szkół nie działał poprawnie. Jeśli w tym czasie zgłaszali Państwo szkołę do udziału w projekcie Nawigacja w każdą pogodę, a do tej pory nie otrzymali Państwo dostępu do aplikacji, prosimy o ponowne przesłanie zgłoszenia poprzez formularz. W ciągu jednego dnia roboczego powinni dostać Państwo wiadomość mailową zawierająca login i hasło do aplikacji. Jeśli problem będzie się powtarzał prosimy o kontakt na adres nwkp@ipzin.org. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

                                                                                                                                                                                                                        z poważaniem

                                                                                                                                                                                                                            Zespół IPZIN

Zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych tj. Fundacja Instytut Profilaktyki Zintegrowanej z siedzibą w Kobyłka k. Warszawy, KRS: 0000433269, podanych w formularzu w celu udostępnienia materiałów dotyczących programu NAWIGACJA W KAŻDĄ POGODĘ. Rozumiem, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji.

UWAGA: Proces tworzenia konta nie jest automatyczny i trwa około jeden dzień roboczy. Informacja o utworzeniu konta zostanie wysłana na adres e-mail podany w formularzu.